۱۳۹۶ پنج شنبه ۷ ارديبهشت
هدر
شهرداران قبلي

اسامي شهرداران قم از بدو تاسيس تا كنون

رديف

نام و نام خانوادگي

تاريخ

نوع انتخاب

شروع خدمت

خاتمه خدمت

1

سيد احمد خان رفعت

17 فروردين 1311

31 شهريور 1312

انتصابي

2

ميرزا محمودخان جابري

1 مهر 1312

27 فروردين 1313

انتصابي

3

ميرزا سيد فضل ا... خان دبير مجتبايي

28 فروردين 1313

31 ارديبهشت 1318

انتصابي

4

مصطفي قلي صارمي

1 خرداد 1318

15 آبان 1319

انتصابي

5

مجيد پاشا ابراهيمي

16 آبان 1319

15 مهر 1320

انتصابي

6

حسن بديع حجازي

16مهر 1320

19 فروردين 1321

انتصابي

7

عبدالحسين سلطاني

20 فروردين 1321

24 بهمن 1321

انتصابي

8

امير دانشور

25 بهمن 1321

23 تير 1322

انتصابي

9

حسينعلي دارا

24 تير 1322

8 شهريور 1323

انتصابي

10

جواد عسگري

9 شهريور 1323

13 دي 1325

انتصابي

11

كاظم ناصر فاطمي

14 دي 1325

19 بهمن 1326

انتصابي

12

شكر الله منوچهري

20 بهمن 1326

5 آذر 1331

انتخابي

13

سيدجلال مدير فاطمي

6 آذر 1331

9 ارديبشهت 1333

انتصابي

14

محمد حيدرزاده

10 ارديبهشت 1333

15 مرداد 1333

انتصابي

15

تقي صادقي

16 مرداد 1333

دوم تير 1334

انتصابي

16

عبدالحميد معصومي

سوم تير 1334

31 خرداد 1335

انتصابي

17

محمدحسين دادخواه

1 تير 1335

30 آذر 1335

انتصابي

18

منصور انواري

1 دي 1335

10 خرداد 1336

انتصابي

19

اسحاق عين‌اللهي

11 خرداد 1336

10 اسفند 1336

انتصابي

20

عباس دبير وزيري

11 اسفند 1336

31 فروردين 1338

انتصابي

21

نجم‌الدين لرستاني

1 ارديبهشت 1340

11 ارديبهشت 1340

انتصابي

22

منوچهر سعيدي

12ارديبهشت1340

7 آبان 1340

انتخابي

23

سيدجلال مدير فاطمي

2 آبان 1340

15 آذر 1341

انتخابي

24

شهاب‌الدين مشكاتي

15 آذر 1341

21 تير 1342

انتصابي

25

ملك منصور خواجه نوري

22 تير 1342

31 تير 1343

انتصابي

26

ضياءالدين پور محسن

1 مرداد 1343

10 مرداد 1344

انتصابي

27

ابوالقاسم دادگو

11 مرداد 1344

28 دي 1347

انتصابي

28

سرتيپ پرويز امين

29 دي 1347

1 بهمن 1349

انتخابي

29

جعفر محبوبي

2 بهمن 1349

15 ارديبشهت 1350

انتخابي

30

حسين قاسمي نژاد

16 ارديبهشت1350

15 خرداد 1355

انتخابي

31

مهدي صابري

16 خرداد 1355

14 آبان 1355

انتصابي

32

سيدعبدالله عظيمي

15 آبان 1355

27 آبان 1357

انتخابي

33

اصغر توكلي

28 آبان 1357

28 آذر 1357

سرپرست

34

مهدي وفائي

29 آذر 1357

11 فروردين 1358

انتخابي

35

محمدتقي شالچي

12 فروردين 1358

28 فروردين 1359

انتخابي

36

امان اله رادمهر

29 فروردين 1359

19 مهر 1359

انتخابي

37

محمد عرب

20 مهر 1359

15 دي 1360

انتخابي

38

عباس داداللهي

16 دي 1360

18 خرداد 1361

سرپرست

39

احمد اشعري

19 خرداد 1361

15 اسفند 1361

انتصابي

40

احمدمهدي سلطاني

16 اسفند 1361

17 آبان 1366

انتصابي

41

محمدرضا پيروي

18 آبان 1366

16 فروردين 1370

انتصابي

42

حسن خليليان

17 فروردين 1370

21 مرداد 1370

سرپرست

43

رحمان انصاري

22 مرداد 1370

30 آذر 1372

انتصابي

44

محمد لبافان

1 دي 1372

6 مرداد 1375

سرپرست

45

محمدهادي وحيد مقدم

7 مرداد 1375

8 شهريور 1377

انتصابي

46

يوسف مشهدياري

9 شهريور 1377

11 آبان 1378

انتصابي

47

ابوالفضل بيدخام

12 آبان 1378

17 آبان 1378

سرپرست

48

محمد زند وكيلي

18 آبان 1378

25 اسفند 1383

انتخابي

49

سيدجعفر موسوي

26 اسفند 1383

23 خرداد 1384

سرپرست

50

كرمعلي بختياري‌فر

24 خرداد 1384

9 ارديبهشت 1386

انتخابي

51

محسن صابري

10 ارديبهشت 1386

16 ارديبهشت 1386

سرپرست

52

محمد احمدي بافنده

17 ارديبهشت 1386

9 خرداد 1387

انتخابي

53

محسن بهشتي

10 خرداد 1387

2 شهريور 1387

سرپرست

54

محسن عابديني پور

13 شهريور 1387

2 تير 1390

انتخابي

55

ابوالفضل اسماعيلي

3 تير 1390

3 مهر 1390

سرپرست

56

محمد دلبري

4 مهر 1390

16 اسفند 1393

انتخابي

57

مجيد متين‌فر

16 اسفند 1393

15 خرداد 1394

سرپرست

58

دكتر سيد مرتضي سقائيان‌نژاد

15 خرداد 1394

ادامه دارد

انتخابي

 

 

 

كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري شهر قم ميباشد.
Powered by DorsaPortal