رفتن به محتوای اصلی
۲۵ آبان, ۱۴۰۲ / ۰۸:۴۷
عضو شورای شهر قم:

افزایش 2 برابری بودجه توسعه مناطق محروم در قم

افزایش 2 برابری بودجه توسعه مناطق محروم در قم
نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: برای توسعه مناطق محروم در سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه هزینه شد و امسال نیز این بودجه دو برابر شده است.

به گزارش شهرنیوز، حسن طلایی در دیدار با تولیت مسجد مقدس جمکران با ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری در سال گذشته اظهار داشت: شهرداری در چند سال گذشته توسعه همه‌جانبه‌ای را در شهر آغاز کرده و تنها از سال ۱۴۰۱ بیش از ۴۰۰ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۲۰ هزار میلیارد تومان افتتاح‌شده است.

وی تشکیل کمیته مناطق محروم در شورای اسلامی شهر قم را یادآور شد و افزود: این کمیته مناطق محروم را شناسایی کرده و برای توسعه این مناطق در سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه هزینه شد و امسال نیز این بودجه دو برابر شده است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: تشکیل کمیته کمک به مساجد و مراکز فرهنگی نیز در راستای حمایت از برنامه‌های فرهنگی مساجد شکل‌گرفته و هرسال از ۵ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان به مساجد کمک خواهد کرد.

وی توسعه منطقه جمکران را نیز موردتوجه قرارداد و گفت: در راستای توسعه منطقه زمینی به مساحت ۲/۱ هکتار کنار بوستان نیایش به این بوستان الحاق خواهد شد و چنانچه زمینی برای ساخت مجموعه ورزشی باشد سرمایه‌گذار برای آن وجود دارد.

طلایی در پایان تأکید کرد: توسعه منطقه جمکران یکی از اولویت‌های ما در شورا است و امیدواریم با همکاری تولیت در کمترین زمان به این مهم دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/104


https://qom.ir/MyPtI