رفتن به محتوای اصلی
۳ خرداد, ۱۴۰۳ / ۱۱:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید استان قم:

قم در سوم خرداد ۲۵۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است

قم 250 شهید تقدیم انقلاب در سوم خرداد کرده است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: قم پرچم‌دار در حوادث، در سوم خرداد بیش از 250 شهید تقدیم انقلاب کرده که 61 شهید آن در گلزار شهدای سوم خرداد شیخان دفن شده‌اند.

به گزارش شهرنیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن هنرمند امروز در آیین بزرگداشت یاد و خاطره شهدای سوم خرداد و شهدای راه خدمت که با مشارکت شهرداری قم در گلزار شهدای سوم خرداد واقع در پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی برگزار شد، با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان، اظهار داشت: این حادثه مانند داغی شبیه شهادت رجایی و بهشتی بر دل‌ها باقی گذاشت و بدنه دولت امروز به‌مانند یتیمی تبدیل‌شده است.

وی با بیان اینکه تنها راه برون‌رفت و جبران این ضایعه اسفبار افزایش توان چند برابری برای خدمت‌رسانی است و افزود: غیرت مسئولان نباید اجازه دهد در مسیر کشور بعد از شهادت آیت‌الله رئیسی خدشه‌ای وارد شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با تأکید بر اینکه آن‌چنان‌که سوم خرداد در تاریخ ماندگار شده، تشییع باشکوه این چند روز در تاریخ انقلاب باقی خواهد ماند، ابراز کرد: قم پرچم‌دار در حوادث، در سوم خرداد بیش از 250 شهید تقدیم انقلاب کرده که 61 شهید آن در گلزار شهدای سوم خرداد شیخان دفن شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: همان‌گونه تهاجم دشمنان سبب یکپارچگی کشور و نتیجه آن سوم خرداد شد، این واقعه دردناک نیز سبب ایجاد مشت آهنین در برابر دشمنان و فرصتی برای ایجاد سوم خردادی دیگر برای کشور خواهد شد.

انتهای پیام/103


https://qom.ir/ZMP9D