رفتن به محتوای اصلی
۲۶ اردیبهشت, ۱۴۰۳ / ۱۹:۴۵
رئیس شورای شهر کرمان:

پیشرفت‌های قم در سال‌های اخیر زبان‌زد است

پیشرفت‌های قم در سال‌های اخیر زبان‌زد است
رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به اینکه پیشرفت شهر قم طی سال‌های اخیر زبان‌زد بوده است، گفت: زمانی که از خارج از شهر قم به این شهر وارد شده و گسترش شهر را مشاهده می‌کنید، باید مسئولین شهری قم را تحسین کنید.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا نادری در حاشیه هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان که به میزبانی شهر مقدس قم درحال برگزاری است، اظهار کرد: در این اجلاسیه‌ها و جلسات با انتقال تجربیات، حل مشکلات مردم آسان‌تر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه باید یک نظارت قوی بر انتخابات شوراها باشد، مطرح کرد: اگر این نظارت وجود داشته باشد، شوراها متخصص و قوی تشکیل خواهند شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با بیان اینکه انتخاب شورای متخصص به مدیریت واحد شهری منجر خواهد شد، عنوان کرد: اگر شورا دارای نقاط ضعف باشد، قطعا کسی به حرف ‌آن گوش نخواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت جامع شهری باید منجر به برداشتن موانع شود، خاطرنشان کرد: اگر موانع برداشته شده و راه هموار شود، تولید به شکل مضاعف انجام خواهد شد.

نادری با بیان اینکه انتظارات مردم از شوراها برآورده نشده است، تصریح کرد: یکی از علت‌های این اتفاق نیز عدم وجود شوراها متخصص است.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت شهر قم طی سال‌های اخیر زبان‌زد بوده است، یادآور شد: زمانی که از خارج از شهر قم به این شهر وارد شده و گسترش شهر را مشاهده می‌کنید، باید مسئولین شهری قم را تحسین کنید.

انتهای پیام/


https://qom.ir/ZMP9L