رفتن به محتوای اصلی
۲۶ اردیبهشت, ۱۴۰۳ / ۱۹:۳۶
رئیس شورای شهر کرمانشاه:

توسعه شهر قم در سال‌های اخیر عالی بوده است

توسعه شهر قم در سال‌های اخیر عالی بوده است
رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه توسعه شهر قم طی سال‌های اخیر عالی بوده است، گفت: دکتر سقائیان‌نژاد در اصفهان و قم عملکرد درخشانی داشته و شورای شهر قم در انتخاب ایشان یک اقدام عاقلانه داشته است.

به گزارش شهرنیوز، خسرو زرافشانی در حاشیه هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان که به میزبانی شهر مقدس قم درحال برگزاری است، اظهار کرد: این اجلاسیه به صورت مشورتی و برای تبادل تجربیات است.

وی با اشاره به اینکه شوراها بازوهای ارتباطی دولت‌ها با مردم هستند، مطرح کرد: شوراها نیز از دولت‌ها انتظار دارند که حمایت لازم از شوراها انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه جایگاه شوراها در میان مردم تاثیرگذار است، عنوان کرد: این تاثیرگذاری یک ظرفیت است که باید از آن به بهترین شکل استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورا باید جسارت لازم را داشته باشند، خاطرنشان کرد: اگر این جسارت تصمیم‌‎گیری در شوراها وجود داشته باشد، مردم اعتماد بیش‌تری به شوراها پیدا خواهند کرد.

زرافشانی با بیان اینکه شورای شهر با هر وضعیتی بهتر از بی‌شورایی است، تصریح کرد: اگر در یک شهر، شورا وجود نداشته باشد، شاهد فاجعه در شهر هستیم.

وی با اشاره به اینکه توسعه شهر قم طی سال‌های اخیر عالی بوده است، یادآور شد: دکتر سقائیان‌نژاد در اصفهان و قم عملکرد درخشانی داشته و شورای شهر قم در انتخاب ایشان یک اقدام عاقلانه داشته است.

انتهای پیام/


https://qom.ir/ZMPQ9