رفتن به محتوای اصلی
سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قم
۲۷ اردیبهشت, ۱۴۰۲ / ۰۹:۰۶
با صدور پیامی؛

شهردار قم روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت

شهردار قم روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت
شهردار قم با صدور پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد، شهردار قم با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه در شهر قم و به ویژه در مجموعه مدیریت شهری تبریک گفت. 

متن پیام شهردار قم به این شرح است: 

 

"وَهُوَ السَّمِيعُ الْبَصِيرُ" 
در عصری زندگی می‌کنیم که گسترش و توسعه علم ارتباطات و روابط عمومی در آن از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وجوه برآمده از نیاز  بشر اجتماعی امروز به شمار رفته و توجه به آن‌ در جهت پاسخگویی به نیازها براساس فکر و اندیشه، مسیر توسعه این پدیده را چنان پرشتاب کرده است که حتی تکنولوژی و پیشرفت سخت‌افزاری بعضاً عاجز از همراهی آن می‌شوند. 
اساس برقراری ارتباطی پایدار و متقابل در کنار استفاده از عناصر علمی، هنری و تخصصی در تعامل با مخاطبان و همچنین تبیین، تشریح و اطلاع‌رسانی به موقع و تاثیرگذار از جمله کارکردهایی است که از آن با عنوان هنر هشتم یاد می‌کنند و کسب سرمایه اجتماعی و ارتقا جایگاه یک سازمان در گرو آن است.
نامگذاری ۲۷ اردیبهشت با عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای است تا ضمن توجه به جایگاه پراهمیت روابط‌عمومی، بر لزوم بازخوانی و بروزرسانی آن در جهت پیشبرد اهداف و بیان ظرفیت‌ها و فعالیت‌ها در سطح کلان سازمانی اندیشه شود. 
با تبریک فرا رسیدن این مناسبت، بر خود لازم می‌دانم این روز را به تمامی همکارانم در بخش‌های مختلف روابط عمومی شهرداری قم و همچنین فعالان این عرصه در سایر سازمان‌ها و نهادها تبریک بگویم. 
و من الله التوفیق
سید مرتضی سقائیان نژاد
شهردار قم


منبع مطلب: شهرنیوز
https://qom.ir/unND