رفتن به محتوای اصلی
۳ خرداد, ۱۴۰۳ / ۱۱:۴۷
مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه قم:

مزد تلاش‌های آیت‌الله رئیسی جز شهادت نبود

مزد تلاش‌های آیت‌الله رئیسی جزو شهادت نبود
مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه استان قم با بیان اینکه مزد آیت الله رئیسی جز شهادت نبود، ابراز کرد: همان‌گونه حضرت امام خمینی(ره) برای آیت‌الله بهشتی فرمودند که مانند خاری در چشم دشمنان بوده‌اند، آیت‌الله رئیسی هم این‌چنین برای دشمنان کشور اسلامی بود.

به گزارش شهرنیوز، سردار سید جواد هاشمی در آیین بزرگداشت یاد و خاطره شهدای سوم خرداد و شهدای راه خدمت که با مشارکت شهرداری قم در گلزار شهدای سوم خرداد واقع در پیاده راه آیت‌الله مرعشی نجفی برگزار شد، با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان، اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی سابقه درخشانی در انقلاب و فردی پرتلاش در جهت‌های گوناگون بود.

وی با بیان اینکه مزد فردی با این خصلت‌های برجسته جز شهادت نبود، ابراز کرد: همان‌گونه حضرت امام خمینی(ره) برای آیت‌الله بهشتی فرمودند که مانند خاری در چشم دشمنان بوده‌اند، آیت‌الله رئیسی هم این‌چنین برای دشمنان کشور اسلامی بود.

مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) خاطرنشان کرد: آیت‌الله رئیسی به شهادت نزدیکان، کمترین استفاده‌ای از بیت‌المال نداشته است و در برابر بیت‌المال به‌شدت ایستادگی می‌کرده است.

وی با تأکید بر اینکه آیت‌الله رئیسی فردی صبور و خدمتگزار بود، اذعان کرد: ملت ما با شهادت عجین است و ابایی از شهادت نداریم و خیال دشمنان برای نظام اسلامی راه به‌جایی نخواهد برد.

انتهای پیام/103


https://qom.ir/ZMPeH