رفتن به محتوای اصلی

اخبار

رئیس شورای شهر قم:

اجلاسیه سراسری روسای شوراهای اسلامی کشور به میزبانی قم برگزار می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر قم از برگزاری هفتاد و یکمین اجلاسیه مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهر مراکز شهرها در ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر قم، 26 و 27 اردیبهشت، میزبان اجلاس رؤسای شورای استان‌ها خواهد بود.

عضو شورای شهر قم:

سرانه ۱۰ میلیون تومانی به ازای هر نفر در بودجه عمرانی شهرداری قم/روزانه 3 میلیارد تومان هزینه نگهداری شهر می‌شود

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به سرانه ۱۰ میلیون تومانی بودجه عمرانی شهرداری قم گفت: روزانه سه میلیارد تومان برای رفت‌وروب شهر قم هزینه می‌شود.

عضو شورای شهر قم:

امکان برپایی بازارچه‌های موقت در 13 بوستان شهری قم/برگزاری همایش ملی پیاده‌روی بانوان در قم

رئیس کمیسیون زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم گفت: در راستای ایجاد بازارچه‌های ثابت و موقت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری 13 بوستان را برای ایجاد فضای بازارچه‌ها معرفی کرده است.

عضو شورای شهر قم:

13 خیابان بن‌بست قم بازگشایی شد/اجازه تصمیم‌گیری نادرست در حوزه طرح جامع شهر قم را نمی‌دهیم

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر قم گفت: در بحث تملکات، 13 خیابان از برنامه پیش‌بینی‌شده برای بازگشایی 16 خیابان، در سطح شهر بازگشایی‌شده و این موضوع در هفت سال گذشته اتفاقی کم‌نظیر و بی‌سابقه است و تا حدودی ساختار معابر شهری تکمیل‌شده است.

عضو شورای شهر قم خبر داد:

رفع 80 درصدی معضل آب‌گرفتگی در سطح مناطق شهری/تدوین شناسنامه باغ‌های شهر قم

رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی قم گفت: یکی از اقدامات مدیریت شهری برای حفظ باغ‌ها، تدوین شناسنامه باغ‌های موجود در شهر قم است.

مدیر شهرداری منطقه دو قم:

وجود ظرفیت سرمایه‌گذاری در بوستان جوان قم/به دنبال تملک و تغییر کاربری‌های نامناسب اطراف بوستان هستیم

مدیر منطقه دو شهرداری قم از تلاش برای جذب سرمایه‌گذار برای ساخت شهربازی در بوستان جوان خبر داد و گفت: وجود کاربری‌های ناسازگار یکی از مشکلات اساسی این بوستان است.

تشریح چگونگی اجرای تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه توسط مدیرکل فنی و طراحی شهرداری قم

مدیرکل فنی و طراحی شهرداری قم گفت: پس از انجام مطالعات خردنگر و کلان‌نگر، هشت گزینه توسط مشاور برای احداث تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه بررسی و در نهایت یک گزینه انتخاب شد.

در بازدید مدیران استانی از میدان میوه و تره‌بار مطهری مطرح شد؛

تملک 1595 مترمربع در میدان تره‌بار شهید مطهری قم/لزوم افزایش همکاری‌ها برای تعیین تکلیف املاک باقیمانده

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و معاون اداره کل تعزیرات استان از میدان قدیم میوه و تره‌بار شهید مطهری بازدید داشتند و بر لزوم افزایش همکاری‌های بین دستگاهی، متصرفین و مالکین املاک باقیمانده این میدان تأکید کردند.