رفتن به محتوای اصلی

اخبار

معاون شهردار قم خبر داد:

آمادگی همه‌جانبه شهرداری قم در برگزاری جشن‌های دهه کرامت و میزبانی از رئیس‌جمهور و هیئت دولت

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم از آمادگی همه‌جانبه شهرداری قم در برگزاری جشن‌های دهه کرامت و میزبانی از رئیس‌جمهور و هیئت دولت خبر داد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم مطرح کرد:

افتتاح رسمی بلوار 2350 میلیارد تومانی قم همزمان با سفر رئیس جمهور/ بازآفرینی شهری چهار و نیم هکتاری در هسته مرکزی شهر قم

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم با اشاره به افتتاح رسمی بلوار حضرت جعفر طیار در سفر رئیس جمهور به قم گفت: اجرای این پروژه موجب بازآفرینی شهری چهار و نیم هکتار از فضای هسته مرکزی شهر قم شده است.

قم آماده جشن‌های دهه کرامت و استقبال از رئیس‌جمهور/نصب بیش از ۳۰۰۰ مترمربع بنر در ۲۵۰ نقطه شهر

همزمان با آغاز دهه کرامت و به دنبال سفر دور دوم رئیس‌جمهور به استان قم، بیش از ۳ هزار مترمربع بنر در ۲۵۰ نقطه از سطح شهر نصب و همکاری‌های لازم با ستادهای مردمی برای استقبال از رئیس‌جمهور و هیئت همراه انجام‌شده است.

معاون شهردار قم:

قم نیازمند نگاه ویژه رئیس‌جمهور و دولت برای افزایش ناوگان اتوبوس درون‌شهری است

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای خرید 150 دستگاه اتوبوس گفت: جهت تأمین بخشی از کمبود ناوگان در سطح شهر، از ریاست‌جمهور تقاضا داریم نگاه ویژه‌ای به این نیاز شهر کریمه اهل‌بیت(ع) داشته باشند.

معاون برنامه‌ریزی شهرداری قم اعلام کرد؛

حضور ۲۴ تیم در نخستین رویداد فناورانه مدیریت شهری و فرهنگ شهروندی قم

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری قم از حضور ۲۴ تیم در نخستین رویداد برنامه‌ریزی‌شده با همکاری شهرداری قم و دانشگاه قم برای کشف استعداد جوانان خبر داد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قم مطرح کرد؛

کاهش وابستگی شهرداری قم به محصولات غیربومی با همکاری استارتاپ‌ها

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم، همکاری با محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاهی قم را موجب کاهش وابستگی شهر قم به محصولات خارجی و حتی غیربومی دانست.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم:

آماده‌باش کامل اتوبوس‌های شهری قم و اضافه شدن اتوبوس‌های دپو همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) و سفر رئیس‌جمهور

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم از آماده‌باش کامل اتوبوس‌های شهری و اضافه شدن اتوبوس‌های دپو همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) و مراسم استقبال از رئیس‌جمهور خبر داد.

با وجود تکمیلی فاز نخست؛

افتتاح متروی قم به دور دوم سفر رئیس‌جمهور هم نرسید

افتتاح پروژه متروی قم به‌عنوان یک طرح مهم در حوزه حمل‌ونقل ریلی به دلیل نبود واگن با وجود تکمیل به دور دوم سفر رئیس‌جمهور به این استان هم نرسید.

شهردار قم مطرح کرد:

آمادگی تمامی بخش‌های شهرداری قم همزمان با سفر رئیس‌جمهور/اهمیت این سفر در رفع مشکلات زیرساختی شهر

شهردار قم گفت: مدیریت شهری قم برای استقبال از رئیس‌جمهور آماده بوده و حضور ایشان و هیئت دولت نویددهنده فصل جدیدی از همکاری برای توسعه شهر کریمه اهل‌بیت(ع) است.

مورد در هر صفحه