رفتن به محتوای اصلی

اخبار

امام‌زادگان؛ ستارگان درخشان در آسمان قم/ نقش بقاع متبرکه در توسعه گردشگری شهری

برنامه‌های کوتاه مدت فرهنگی و اجتماعی در بقاع متبرکه می‌تواند موجب کسب یک تجربه به یادماندنی برای مسافران و زائران باشد و امری ضروری است، اما در کنار آن باید توسعه زیرساخت‌های پذیرش تعداد بیشتری از زائران و مسافران با اقدامات فنی و عمرانی مورد توجه باشد تا شاهد طولانی‌تر شدن حضور مسافران و زائران در این مکان‌ها یا تکرار این حضور باشیم

مدیر منطقه ۲ قم:

پیش‌بینی بودجه تملک فضای سبز در منطقه ۲ قم/بافت متراکم و نبود اراضی دولتی مشکل توسعه فضای سبز

مدیر منطقه دو شهرداری قم گفت: با توجه به فقر فضای سبز در منطقه ۲ شهرداری قم، در بودجه منطقه ردیفی برای تملک فضای سبز پیش‌بینی‌شده است.

مدیرعامل سازمان قطار شهری قم خبر داد:

خرید ۵۰ دستگاه واگن متروی قم از شرکت پوژن چین

مدیرعامل سازمان قطار شهری قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تکمیل و بهره‌برداری از خط یک قطار شهری قم، از ثبت سفارش و صدور مجوز خرید واگن‌های مترویی از شرکت پوژن چین در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

معاون شهردار قم ابراز کرد:

رویکرد نرم‌افزاری و اجتماعی برای برنامه راهبردی سوم شهرداری قم

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: برنامه راهبردی سوم شهرداری قم بر مبنای سند چشم‌انداز قم ۱۴۱۴ و با رویکرد اجتماعی، نرم‌افزاری، ارتقای سیستم‌های نظارتی و فناوری اطلاعات در حال تدوین است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم:

کیفی‌سازی کود کمپوست در سایت البرز قم انجام شد/گاراژهای جمع‌آوری پسماند ساماندهی می‌شوند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم در خصوص کیفی‌سازی کود کمپوست گفت: برای نخستین‌بار در کشور با طراحی و سفارش تولید یک دستگاه آسیاب خردکن، بخشی از کود را که از نظر سایز مطلوب بازار نبود، بهبود بخشیدیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم:

روسای شوراهای شهر کشور در قم گردهم می آیند/قم میزبان هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراها

رئیس شورای اسلامی قم از برگزاری هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراها در قم خبر داد و گفت: این اجلاسیه با هدف هم‌افزایی فکری و انتقال تجارب و همچنین توانمندسازی رؤسای شوراهای مراکز استان در تصمیم‌گیری‌های کلان در حوزه شهری برگزار می‌شود.

معاون شهردار قم خبر داد:

اجرای 97 پروژه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران به ارزش بیش از 600 میلیارد تومان در شهرداری قم

معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری قم از اجرای 97 پروژه مرتبط با اصول و ملاحظات پدافند غیرعامل و مدیریت بحران به ارزش بیش از 600 میلیارد تومان در سال 1402 خبر داد.

در بازدید مدیرکل بازرسی شهرداری قم مطرح شد؛

بررسی روند پروژه‌های منطقه یک قم با رویکرد تسریع بخشی و افزایش رضایتمندی شهروندان

در بازدید مدیرکل بازرسی شهرداری قم از منطقه یک، روند اجرایی پروژه‌ها و برنامه‌های این منطقه شهری با رویکرد تسریع بخشی و افزایش رضایتمندی مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان سیما و منظر شهرداری قم:

هدف‌گذاری برای تصفیه ۲۵۰ لیتر بر ثانیه پساب شهری/آبیاری سنتی فضای سبز در قم نداریم

مدیرعامل سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری قم گفت: خط انتقال از تصفیه‌خانه جامع شهر قم از پروژه‌های سال جاری است تا به‌زودی ۲۵۰ لیتر بر ثانیه پساب طی یک شبانه‌روز برای آبیاری فضای سبز تصفیه شود.

مورد در هر صفحه