رفتن به محتوای اصلی

اخبار

رئیس شورای شهر کرمان:

پیشرفت‌های قم در سال‌های اخیر زبان‌زد است

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به اینکه پیشرفت شهر قم طی سال‌های اخیر زبان‌زد بوده است، گفت: زمانی که از خارج از شهر قم به این شهر وارد شده و گسترش شهر را مشاهده می‌کنید، باید مسئولین شهری قم را تحسین کنید.

رئیس شورای شهر کرمانشاه:

توسعه شهر قم در سال‌های اخیر عالی بوده است

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه توسعه شهر قم طی سال‌های اخیر عالی بوده است، گفت: دکتر سقائیان‌نژاد در اصفهان و قم عملکرد درخشانی داشته و شورای شهر قم در انتخاب ایشان یک اقدام عاقلانه داشته است.

رئیس شورای شهر همدان:

ضرورت توجه بیشتر وزارت کشور به درآمدهای پایدار در شهرداری‌ها

رئیس شورای اسلامی شهر همدان از مسئولان وزارت کشور خواستار توجه ویژه به خصوص در حوزه مالی به شهرداری ها شد و گفت: امروز شهرداری‌ها درآمد پایدار ندارند و شهر گران اداره می‌شود و اگر این کمک و حمایت نباشد شورای شهر و شهردار فشل خواهد شد.

رئیس شورای شهر اراک:

عدم اجرای مدیریت یکپارچه شهری سبب نارضایتی مردم شده است/قم شهری رو به توسعه است

رئیس شورای اسلامی شهر اراک عدم اجرای مدیریت یکپارچه شهری را عامل نارضایتی مردم عنوان کرد و گفت: اجرایی نشدن مدیریت یکپارچه شهری باعث کار‌های جزیره‌ای شده که در نهایت شاهد افزایش هزینه‌های شهر هستیم.

رئیس شورای شهر بندرعباس:

ثبات مدیریتی سبب ثروت‌آفرینی در قم شده است

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با تاکید بر اینکه ثبات در مدیریت شهری موجب ثروت آفرینی برای شهر می‌شود، گفت: طبق قانون، شوراها برای پیشبرد مسائل مختلف مردم تشکیل شدند و به نمایندگی از مردم مطالبات آن‌ها را پیگیری می‌کنند.

عضو شورای شهر شهرکرد:

جایگاه شوراها هنوز به درستی تبیین نشده است

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: متأسفانه هنوز جایگاه شورا‌ها به درستی تبیین نشده و وظایف این پارلمان محلی به درستی مشخص نشده است، در صورتی که همان طور که مجلس شورای اسلامی می‌تواند کارآمد باشد شورا‌های شهر‌ها نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد.

مورد در هر صفحه