رفتن به محتوای اصلی

اخبار

تجلیل مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان کشور از پیشکسوت‌ترین شهردار ایران؛

تقدیر از شهردار قم به‌پاس 21 سال تلاش اثرگذار در عرصه‌های مختلف مدیریت شهری

در آئین پایانی اجلاسیه مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان کشور، از 21 سال تلاش دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم در عرصه‌های مختلف مدیریت شهری کشور تقدیر شد.

وزیر کشور:

دولت با کمک شهرداری قم منوریل را تکمیل خواهد کرد

وزیر کشور گفت: دولت به میدان آماده تا با کمک شهرداری قم، این پروژه را در مرحله اول به نتیجه برساند و منابعی نیز برای این‌کار پیش‌بینی‌شده که توسط دولت در اختیار شهرداری قرار داده می‌شود تا مرحله اول پروژه به اتمام برسد.

منتخب مردم قم در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی:

جایگاه شوراها تقلیل پیدا کرده است/مجلس برای بازگشت شوراها به جایگاه اصلی تلاش کند

منتخب مردم قم در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مباحث عمرانی، اجتماعی و فرهنگی هر شهر بر عهده شوراها است و شورای اسلامی شهر می‌تواند مستقیماً طرح به مجلس بفرستد و ما باید در مجلس تلاش کنیم که شوراها به جایگاه اصلی خود که مدیریت جامع شهری است برگردد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی: 

کشور نیازمند تحول در نگاه به مدیریت شهری است / انتقاد از اظهارنظر غیرمنطقی درباره شوراها

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام و هیئت عالی نظارت باید نگاه خود را به شوراها متحول کنند.

استاندار قم:

انسجام شوراها به نفع شهر و مردم است/هدف باید ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان باشد

استاندار قم با بیان اینکه اتحاد و انسجام همیشه یکی از مؤلفه‌های مهم پیروزی بوده است، گفت: اگر این اتحاد و انسجام در بین اعضای شوراها وجود داشته باشد بهره و نفع آن را مردم آن شهر می‌برند.

رئیس شورای شهر تهران:

قوانین مرتبط با شوراها عملیاتی نشده است/ضعف توجه به شوراها در برنامه هفتم توسعه

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به عملیاتی نشدن قوانین مرتبط با شوراها و پارلمان محلی گفت: در مواردی که مسئله را به‌صورت جدی پیگیری کردیم، توانستیم امور را پیش ببریم.

شهردار قم:

ظرفیت مهم شوراها ارتباط مستقیم با مردم است/باید اختیارات به شوراها بازگردد

شهردار قم با اشاره به اینکه روح شورا ارتباط مستقیم با مردم است، گفت: شورا یک پارلمان محلی است که با رویکرد مردم‌سالاری می‌تواند در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کند.

رئیس شورای شهر قم:

مدیریت شهری با چالش‌های زیادی در حوزه قوانین روبرو هستند

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه چالش‌های بسیاری در موارد قانونی داریم گفت: یکی از بسترهای مطلوب برای رفع مشکلات مدیریت شهری استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

برگزاری اختتامیه هفتادویکمین اجلاس مجمع روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان‌ها در قم

آیین اختتامیه هفتادویکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان‌ها با حضور مسئولان کشوری و استانی در قم برگزار شد

طرح تکریم ارباب‌رجوع باهدف ارتقا سطح سلامت اداری و بهبود فرآیندها در شهرداری قم اجرا می‌شود / استقرار تیم بازرسی شهرداری قم در مناطق هشتگانه

مدیرکل بازرسی شهرداری قم با اشاره به آغاز طرح بازرسی دوره‌ای از مناطق هشتگانه شهرداری قم، از استقرار تیم بازرسی در منطقه یک خبر داد.

مورد در هر صفحه