رفتن به محتوای اصلی

اخبار

معاون شهردار قم مطرح کرد؛

چاره‌اندیشی کوتاه‌مدت ترافیکی برای میدان سپاه قم

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از آغاز طرح کوتاه‌مدت پروژه میدان سپاه خبر داد و گفت: طرح ترافیکی کوتاه‌مدت پروژه میدان سپاه پس از ارزیابی نهایی، پروفیل‌های طولی و عرضی ابلاغ شد و از خرداد سال جاری اجرایی خواهد شد.

مدیرکل نظارت برامور عمرانی شهرداری قم خبر داد:

تکمیل زیرساخت‌های اراضی ۴۸ هکتاری پردیسان قم تا مردادماه

مدیرکل نظارت بر امور عمرانی شهرداری قم از آماده سازی اراضی ۴۸ هکتاری پردیسان و پایان عملیات عمرانی در این منطقه تا مرداد ۱۴۰۳ خبر داد.

مدیر منطقه پنج قم:

روزانه بیش از ۲ میلیون مترمربع سطح منطقه 5 قم رفت‌وروب می‌شود/جمع‌آوری روزانه 60 تن پسماند

مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: جمع‌آوری روزانه ۶۰ تن پسماند و نظافت بیش از دو میلیون مترمربع از سطح منطقه در حال انجام است و مطالبات شهروندان در سال جدید به‌صورت برنامه‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت اجرایی می‌شود.

همزمان با دهه کرامت انجام می‌شود؛

آیین افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی 198 پروژه‌ شهری قم برگزار می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از برگزاری نخستین گام افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های شهری قم همزمان با ایام دهه کرامت خبر داد.

شهرک خودرو در مراحل پایانی؛

اجرای عملیات عمرانی در آخرین بلوک‌های شهرک خودرو قم/اتصال شبکه فاضلاب شهرک به پکیج تصفیه فاضلاب

شهرک خودرو قم به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های خدمات شهری در استان قم؛ بیش از آنکه یک پروژه عمرانی باشد، یک خیزش فرهنگی به‌سوی بهبود شرایط زیست شهری برای شهروندان و در کنار آن، بهبود شرایط و رونق کسب‌وکار برای صنوف محترم خودرویی است.

سرپرست اداره کل امور مجامع شهرداری قم:

گزارشات حسابرسی سازمان‌های شهرداری قم به‌زودی ارسال می‌شود

سرپرست اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری قم از آماده‌سازی و ارسال گزارشات حسابرسی سازمان‌های شهرداری به‌زودی خبر داد.

مورد در هر صفحه