رفتن به محتوای اصلی

اخبار

فریاد شادی کودکان قمی در «سرزمین شادی» طنین انداز شد / یک دهه تحول در پروژه‌های نشاط اجتماعی

همزمان با ایام مبارک دهه کرامت، ۱۹۸ پروژه شهری در قم با محوریت نشاط اجتماعی افتتاح یا کلنگ زنی شد که در این میان شهربازی «سرزمین شادی» به دلیل زنده کردن خاطرات جوانان قمی جایگاه ویژه‌ای دارد.

همزمان با دهه کرامت صورت گرفت؛

طنین فضای معنوی حرم حضرت معصومه(س) در ساختمان اداری شهرداری قم

خادمان حرم کریمه اهل‌بیت(س) با حضور در ساختمان مرکزی شهرداری قم، عطر معنوی حرم مطهر بانوی کرامت را به ساختمان شهرداری مرکز آوردند.

رئیس کل دادگستری قم:

شهرداری قم امروز کم‌ترین پرونده‌های قضایی را دارد/تغییرات امروز قم در هیچ دوره‌ای نبوده است

رئیس کل دادگستری استان قم با بیان اینکه در گذشته پرونده‌های علیه شهرداری یکی از معضلات بزرگ دادگستری بود، گفت: طبق طرحی که توسط خود شهرداری برنامه‌ریزی شد، امروز کم‌ترین پرونده‌ها را از شهرداری قم داریم.

امیرآبادی:

تحول شهر قم بر همگان اثبات‌شده است/ثبات مدیریت شهری سبب توسعه شده است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحول شهری قم برای همگان به اثبات رسیده است، گفت: این تحول حاصل تلاش و زحمات مجموعه مدیریت شهری قم است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر شهرداری قم خبر داد:

افتتاح فاز دوم شهربازی سرزمین شادی قم تا پایان سال جاری

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اینکه در فاز نخست شهربازی سرزمین شادی بیش از 90 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است، گفت: فاز دوم این شهربازی تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.

شهردار قم:

برنامه‌ریزی شهرداری قم برای ایجاد نشاط اجتماعی در عرصه‌های مختلف/تکریم مردم در ابعاد مختلف در دستور کار قرار دارد

شهردار قم با اشاره به اینکه پروژه‌های شهرداری در سطح شهر دیده‌شده و مردم نشاط پیدا می‌کنند، گفت: تکریم مردم در ابعاد مختلف در دستور کار شهرداری قم قرار دارد.

مورد در هر صفحه