رفتن به محتوای اصلی

اخبار

تلاش مدیریت شهری برای حفظ ایمنی و نظافت شهر در مناسبت‌ها/ تشکیل ستاد اربعین در شورای اسلامی شهر و شهرداری

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مقدس قم از تشکیل ستاد اربعین در شورای شهر و شهرداری خبر داد و گفت: حفظ نظافت و ایمنی شهر دو موضوعی است که برای شورا در این ایام از اهمیت بیشتری برخوردار است.

تأمین ایمنی عزاداران حسینی دغدغه مدیریت شهری است/ انجام انبوهی از اقدامات خارج از حیطه وظایف اداری 

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: بسیاری از اقداماتی که در این روزها توسط مدیریت شهری دنبال می‌شود، خارج از وظیفه اداری بوده و در واقع در راستای ارادت به اهل بیت(ع) است.

 تهیه مهر و سجاده برای بیش از 3هزار نفر از عزاداران حسینی/ روایت‌گری عاشورا برای کودکان و نوجوانان

رئیس اداره‌گردشگری و امور زائرین سازمان فرهنگی شهرداری قم اقدامات این سازمان همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد.

لزوم نصب سایه‌بان اطراف حرم مطهر/ ارتقای سطح کمک شهرداری قم به مساجد و هیئت‌ها

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شهرداری امسال در میدان آستانه تعدادی سایه‌بان‌هایی برای رفاه حال شهروندان نصب‌کرده که کار خوب و به‌جایی بوده که با توجه به‌قرار گرفتن ماه محرم و صفر در تابستان نصب سایه‌بان در تمام‌مسیرهای منتهی به حرم مطهر باید اجرا شود.

آماده‌ باش 24 ایستگاه آتش‌نشانی قم همزمان با تاسوعا و عاشورا حسینی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از تمهیدات ویژه این سازمان در ایام سوگواری امام حسین(ع) و همچنین تأمین ایمنی زائران و عزاداران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر قم خبر داد.

معاون شهردار قم خبر داد

توزیع دو تن کیسه زباله و بیش از دو هزار کارتن پلاست در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: یکی از اقدامات ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، توزیع کیسه زباله و ظروف گیاهی در میان هیئت‌های مذهبی است.