رفتن به محتوای اصلی

اخبار

تکمیل پروژه‌های اطرف حرم مطهر نیازمند 20 هزارمیلیارد تومان بودجه است

از دولت محترم سیزدهم تقاضا داریم با تزریق اعتبارات مورد نیاز مدیریت شهری را در به سرانجام رساندن این پروژه های حیاتی شهر قم یاری کند واین خدمت را صرفا خدمت به شهر قم ندانند بلکه خدمت به کل کشور و بلکه جهان تشیع بداند

پیشرفت ۹۰ درصدی طرح بهسازی میدان شهید مطهری قم

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر با بیان اینکه هم‌اکنون پروژه بهسازی میدان شهید مطهری دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است، گفت: کف‌سازی، تکمیل آب‌نما و روشنایی این طرح به اتمام رسیده است.

طی ۶ ماهه نخست سالجاری؛

پیش‌بینی ۱۵۳۰ میلیارد تومان درآمد منطقه چهار شهرداری قم

مدیر منطقه چهار شهرداری قم گفت: پیش بینی بودجه درآمدی منطقه چهار در سال جاری هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان درآمد  است که هزار و ۱۳۰ میلیارد تومان نقدی و ۴۰۰ میلیارد تومان نیز غیر نقدی است و بودجه نقد و غیر نقد نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.  

نایب‌رئیس شورای شهر قم مطرح کرد:

جهش بودجه مناسب‌سازی شهری در قم/سهم معلولان از خدمات فرهنگی ویژه دیده شود

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته بودجه مناسب‌سازی معابر برای افراد کم‌توان جهش خوبی داشته است، گفت: شهرداری قم برای احیای سهم نابینایان و دیگر معلولان از خدمات فرهنگی و اجتماعی برنامه‌ریزی کند.

معاون امور زیر بنایی منطقه دو شهرداری قم:

نصب 200 پایه روشنایی در بوستان جوان/اجرای 4000 مترمربع پیاده راه

معاون امور زیر بنایی منطقه دو شهرداری قم گفت: 200 پایه روشنایی در مساحت 87 هکتار از بوستان جوان اختصاص‌یافته و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.