رفتن به محتوای اصلی

اخبار

در پیام شهردار قم به مناسبت روز قدس مطرح شد؛

رژیم منحوس و غاصب صهیونیسم طبل پوشالی و رو به نابودی است/دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

شهردار قم در پیامی ضمن دعوت از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: جنایات فجیع ماه‌های گذشته در نوار غزه نشان دیگری است از طبل پوشالی رژیمی منحوس، تهی و رو به نابودی که مژده می‌دهد کم شدن شر این حرامیان از صحنه تاریخ را.

با دستور شهردار قم انجام می‌گیرد؛

ارائه خدمات پارکینگ و سرویس‌دهی ناوگان اتوبوس‌رانی به‌صورت رایگان در روز جهانی قدس در قم

مدیرکل حوزه شهردار قم از ارائه خدمات پارکینگ و سرویس‌دهی ناوگان اتوبوس‌رانی به‌صورت رایگان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

معاون شهردار قم؛

شهروندان قمی برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از ناوگان حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از پیش‌بینی تدابیر ترافیکی مانند اتوبوس، تاکسی و پارکینگ همزمان با روز جهانی قدس خبر داد و گفت: شهروندان با استفاده از حمل‌ونقل عمومی و به‌ویژه در مسیرهای منتهی به راهپیمایی، در کاهش ترافیک یاری‌رسان باشند.

مدیرکل هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم خبر داد:

آمادگی شهرداری قم برای برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم غزه

مدیرکل نظارت و هماهنگی بر امور خدمات شهری شهرداری قم از آمادگی همه‌جانبه شهرداری در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم روز جهانی قدس خبر داد.

تشریح اقدامات منطقه 7 قم برای برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس و تشییع پیکر شهید "محسن صداقت"

منطقه هفت شهرداری قم با بسیج عوامل، امکانات و تجهیزات به استقبال برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس و تشییع پیکر شهید راه قدس محسن صداقت رفته است.

پیش‌بینی 4 پارکینگ برای مراسم راهپیمایی روز قدس در قم

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: شهروندان جهت سهولت در تردد می‌توانند از پارکینگ‌های اطراف حرم مطهر در روز قدس جهت توقف وسیله نقلیه و حضور در مراسم استفاده نمایند.

مدیر منطقه هفت قم مطرح کرد؛

ادامه روند تملک و تخریب مغازه‌های مقابل قبرستان نو قم/تخریب مغازه‌ها به 60 باب رسید

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با بیان اینکه مجموع تملکات پروژه قبرستان نو 132 باب مغازه است و گفت: روز گذشته نیز تعداد 10 باب از املاک واقع در این طرح تخریب شد که تعداد املاک تخریب‌شده به حدود 60 باب رسیده است.

منتخبین ششمین جشنواره هنرهای شهری شهرنگار قم با 8000 رأی مردمی مشخص شدند

پس از اکران آثار ششمین رویداد هنری شهرنگار در میدان بزرگ شهید مطهری، فراخوان انتخاب مردمی آثار منتشر و دو اثر به‌عنوان منتخب مردمی مشخص شد که از پدیدآورندگان این آثار تقدیر می‌شود.

مورد در هر صفحه